Mecidiyeköy Oto Çekici Hizmeti

İstanbul Oto Çekici | Oto Kurtarıcı | Oto Kurtarma – 0 (505) 940 67 77

Üsküdar oto çekici ihtiyaçlarına profesyonel destek sağlayan firmamız 25 yıl önce Üsküdar merkezli olarak kurulmuştur. O günden bu yana sektörün öncü ve lider isimlerinden birisi olmuştur. Çeyrek asırdır süren faaliyetlerimizde her zaman müşteri memnuniyeti temel düsturumuz olmuş, verdiğimiz hizmetlerde kazandığımız memnuniyetin devamlılığını sağlamak esas alınmıştır. Sektörümüzde gerekli gördüğümüz değerler kuruluşumuzdan günümüze vizyonumuzu belirlemiş, devam eden hizmetlerimizde kalite ve güvencemiz olmuştur. Bu doğrultuda İstanbul oto kurtarıcı olarak haftanın 7 günü, günün 24 saati en güvenli ve en hızlı biçimde kurtarıcı desteği sağlıyoruz. Günün hangi saati olduğu fark etmeksizin İstanbul’un her neresinde olursa olsun müşterilerimize hizmet veriyoruz. Geniş çekici filomuz sayesinde müşterilerimizin her marka ve model aracına çekici desteği sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz çekici hizmetlerimizin her aşamasında organize olarak çalışmaktadır. Çağrı merkezimiz talep aldığı anda gerekli iletişimler sağlanmakta, çekilecek aracın cinsine, konumuna, yüküne göre adrese en yakın çekicimiz harekete geçmektedir. Yılların tecrübe ve deneyimiyle bütün lokasyonlar hakkında bilgi sahibi olan ekiplerimiz talep alındıktan sonra en geç 30 dakika içerisinde belirtilen adreste olmaktadırlar. Hizmetlerimiz baştan sona büyük bir şeffaflık içinde sürdürülmekte, bütün işlem detayları müşterilerimizle paylaşılmakta ve müşterilerimizin talepleri dikkate alınarak destek verilmektedir. Bu doğrultuda sadece İstanbul’da değil tüm Türkiye’de sektörün en iyisi olmaya devam etmekteyiz.

Etik Değerlerden Ödün Vermeden üsküdar oto çekici Hizmeti
üsküdar oto çekici olarak kuruluşumuzdan bugüne hizmetlerimizi ve teknik birikimlerimizi her geçen gün zenginleştirerek geliştiriyoruz. Bunu yaparken de şu değerlerimizi her zaman ön planda tutuyoruz:

Müşteri memnuniyeti,
Memnuniyette devamlılık,
Sağlıklı iletişim,
Müşteriye saygı,
Yeniliklerin takipçisi olmak,
Gelişimlere öncülük etmek,
Takım çalışması,
Müşteri verilerinde gizlilik,
Sonuç odaklı çalışma.
Üsküdar oto kurtarıcı olarak tüm dünya ile birlikte ülkemizdeki gelişmelerin takipçisiyiz. Bu doğrultuda hem araçlarımızın teknolojik donanımlarını hem de teknik özelliklerini sürekli geliştiriyoruz. Müşterilerimize en modern biçimde hizmet sağlıyoruz. Çekilecek aracın cinsi ve modeli fark etmeksiniz çatallı çekici, tepeden çekici, vinçli kayar platform, oto transfer çekici gibi özel olarak üretilmiş birbirinden farklı çekici çeşitlerimizle hizmet sağlıyoruz. Sağladığımız hizmetlerle yollarda meydana gelmiş kazalardan sonra hareket edemez hale gelmiş araçları, herhangi bir sebepten dolayı yolda kalmış araçları bulundukları yerden alıyor, garajlarına veya tamir servislerine ulaştırıyoruz. İnsanları düştükleri zor durumun içerisinden çıkarıyoruz. Araçların yolda kalma gerekçeleri çeşitlilik gösterir. Kimi zaman motor arıza verir, kimi zaman lastik patlar. Kimi zaman da bir kaza meydana gelir. Bunların her biri plan dışı oluşumlardır ve muhatabına zor anlar yaşatır. Kimi zaman sadece aracı arızalananla da kalmaz trafiğin tıkanmasıyla birçok kişi zora düşer. İşte üsküdar oto çekici olarak her durumda ve her zamanda acil destek sağlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz oto kurtarma hizmetini ayağınıza getiriyoruz.

En Ekonomik üsküdar oto çekici Desteği
üsküdar oto çekici hizmetlerimizi bugün itibariyle İstanbul’un her ilçesine yaymış durumdayız. “Hızlı hizmet-Uygun fiyat” sloganıyla çıktığımız yolda her birisi alanında eğitimli ve tecrübeli otuzun üzerinde personelimizle hizmet veriyoruz. İstanbul oto kurtarıcı olarak İstanbul’un ara sokaklarında, otobanlarında, çevre yollarında ve diğer bütün adreslerinde karşılaştığınız zorlu durumlarda hızlı destek sağlıyor, yardımınıza yetişiyoruz. Kendinizi yalnız hissetmeyin. Bir telefon uzağınızdayız. Aracınızın cinsi her ne olursa olsun bizi arayabilirsiniz. Hatta motorsiklet çekici hizmetimiz de vardır. Motosikletlerinizle yolda kaldığınız durumlarda firmamızla iletişime geçebilir, sadece motorsiklet çekişi için tasarlanmış araçlarımızla motorunuzun dilediğiniz servise çekilmesini talep edebilirsiniz. Motorlarınız hiçbir şekilde zara görmeden, güvenle taşınır ve ulaşmaları gereken yere ulaştırılır. İstanbul oto kurtarıcı, yolda kalmışların dostu olarak hizmet verir. Üstelik hizmetlerimizde her zaman uygun fiyat ayrıcalığı müşterilerimizi beklemektedir. İstanbul içerisinde gerçekleştirilen çekme işlemlerinde ücretlendirmeler mesafeye ve saate göre değişmektedir. Mesai saatleri dışında yapılan yol desteklerinde çekici ücretleri biraz daha yüksek olmaktadır. Bayramlar, hafta sonları da bu tarifeye dahildir. Yine çekilecek aracın bulunduğu adres ile bırakılacağı adresin mesafesi ücretlendirmeyi belirlemektedir. Fakat çekiciye muhtaç kalanların zaten bir mağduriyetin içinde olduğunu biliyoruz. Bu yüzden mağduriyetlerini daha da arttırmamak adına İstanbul’un en ekonomik çekici hizmetini sunuyor, en uygun fiyat garantisi veriyoruz.