Profesyonel İstanbul Oto Çekici Hizmeti

İstanbul oto kurtarıcı desteğimiz her alanda olduğu gibi otomobil çekme ihtiyacı olanlara da devam ediyor. İstanbul, bugün itibariyle dünyanın sayılı metropollerinden birisi. Her geçen gün nüfusu artmakta, insan nüfusundan daha fazla da araç nüfusu bulunuyor. Trafiğin akışı içinde bulunan araçların sayısı da çeşidi de modeli de Ülkemizin diğer bütün illerinden fazla. Bu yüzden İstanbul’da otomobil çekici desteği alacak olanların kurtarıcı firmalar arasında tercih yaparken birden fazla özelliği göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Çünkü İstanbul trafiği içerisinde bir çekici, sadece aracı bir yerden alıp başka bir yere götürmez. Bunun dışında müşterisine bütün bir süreçte destek sağlaması gerekir. Gerektiğinde çeşitli önerileriyle onu yönlendirmesi, destek alabileceği noktalar hakkında bilgilendirmesi, yolda kalma problemini en hızlı ve en sağlıklı biçimde çözmesi gerekir. İşte İstanbul oto kurtarıcı hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimize çekici desteğinden çok daha fazlasını veriyoruz. Maddi ve manevi olarak onların yanında bulunuyor, içinde bulundukları durumdan en güvenli biçimde onları kurtararak psikolojik olarak da rahatlamalarını sağlıyoruz. Bütün bunları 25 yılı aşkındır sürdürdüğümüz İstanbul oto çekici tecrübesiyle yerine getiriyor, müşterilerimizin bizden aldıkları hizmetten memnun kalmalarını amaçlıyoruz. Memnuniyetlerinin sadece tek seferlik değil devamlı olmasına özen gösteriyoruz.

İstanbul Oto Çekici Türleri ve Detayları

İstanbul Oto Çekici | Oto Kurtarıcı | Oto Kurtarma – 0 (505) 940 67 77İstanbul otomobil kurtarıcı olarak temelde herhangi bir kaza veya arıza anında aracınız yerinden hareket edemez hale geldiğinde destek sağlarız. Bu noktada yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Çağrı merkezimizde personellerimiz haftanın 7 günü, günün 24 saati hazır beklemektedir. İletişime geçtiğiniz anda sizden adres bilgilerinizi ve aracınızın modelini, durumunu sorgulayacaklardır. Akabinde aracınızın çekimini yapabilecek nitelikteki lokasyonunuza en yakın İstanbul oto kurtarıcı aracımız harekete geçecek ve bulunduğunuz konuma gelecektir. Sahadaki çalışanlarımızın her biri çekicilik alanında eğitimli ve tecrübeli kişilerdir. İstanbul’un bütün lokasyon bilgilerine sahip olmaları onara hızlı hareket edebilme yeteneği verir. Dolayısıyla da bizimle iletişime geçtiğiniz anda, olağanüstü bir durum yaşanmadığı taktirde, maksimum 30 dakikada çekicimiz adresinize ulaşır. Olay yerine ulaşan personelimiz herhangi bir kaza durumuysa kaza alanının ve aracın fotoğraflarını çeker. Hasar ön tespit tutanağını doldurur. Bu tutanak içerisinde kazalı aracın teslim edileceği servisin adı da belirtilir. Çekicimiz de güvenli biçimde hasarlı otomobili çekiciye yükleyerek taşımaya başlar. Servise ulaştırdığında taşınan aracın sahibinin ve servis çalışanının imzası alınarak araç teslim edilir. Taşıma işlemi sonlandırılmış olur. Otomobil kurtarma işlemlerinde oldukça önemli ve firmamızı diğerlerinden ayıran özelliklerden birisi olan ayrıntı da farklı İstanbul oto kurtarıcı türleriyle hizmet vermemizdir. Çünkü mevcut teknolojide 4 farklı çekici türü vardır ve bunların özellikleri değişiklik gösterir:

  • Oto transfer çekici: Çekicide hidrolik makara bulunur ve çekilecek araç hidrolik makara sayesinde damperli platforma aktarılır. İndirileceğinde de damper hafifçe kaldırılarak ve makara gevşetilerek kontrollü biçimde araç indirilir.
  • Ahtapot çekici: Bir diğer adı tepeden çekicidir. Tepeden inen vincin dört ayağı vardır ve bunlar aracın tekerleklerine bağlanır. Çekilecek araç kaldırılarak dampere konur. Ahtapot çekici, trafik polislerinin en fazla kullandığı çekici türüdür.
  • Çatallı çekici: Bu sistemde aracın altına iki dev çatal girer. Aracı kaldırarak çekicinin kasasına korlar. Bu düzenekte yolun ve aracın durumuna göre sağdan da soldan da yükleme yapılabilir. Çatal kolları kablolu bir kumanda ile kontrol edilir.
  • Vinçli kayar platform: Eğer araç hareket ettirilebiliyorsa vincin kayar platformuna yüklenir. Hareket ettirilemiyorsa çekici üzerindeki vinç sayesinde çekme işlemi uygulanır. Birden fazla araç bu platformda aynı anda çekilebilir.

İstanbul Oto Çekici Fiyatları

İstanbul oto çekici olarak her türlü kurtarma ve otomobil çekme hizmetini yerine getirmekteyiz. Araçlarımızda ve iletişim tekniklerinde teknolojiyi olabildiğince kullanarak hizmetlerimizin kalitesini arttırmaktayız. İstanbul’un her ilçesine ve semtine acil olarak ulaşabiliyor, acil yol yardım desteği sağlayarak araçlarınızı taşınmasını istediğiniz lokasyona taşıyoruz. Profesyonel ekibimizle gerçekleştirdiğimiz bütün bu İstanbul oto kurtarıcı desteğini uygun fiyat avantajıyla sağlıyoruz. İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Ümraniye Oto Kurtarıcı hizmetimizde bulunmaktadır. İstanbul’un içerisindeki oto çekici fiyatlarımız mesafeye ve saate göre değişiklik gösteriyor. Mesai saatleri dışında ve geceleri ücretlendirme biraz daha farklı oluyor. Fakat her şart altında firmamız en ekonomik fiyatlandırmayı yaparak daha fazla mağduriyet yaşamanızın önüne geçiyor.