İstanbul oto çekici hizmetlerimiz yılların deneyimi ve tecrübesiyle yanınızda. İstanbul, çok büyük bir metropoldür. Birçok ülkenin nüfusunu aşan insan nüfusun yanında bir de araç nüfusu vardır. Üstelik İstanbul yollarında dolaşan araç sayısı her geçen gün artmaktadır. Günün her saati ayaklarımızı yerden kesen araçlarımız bazen yolda kalabiliyor. Ne yazık ki yollarda her gün yüzlerce trafik kazası meydana geliyor. Araçlar yollarda kalıyor. Destek ihtiyacı doğuyor. İşte İstanbul oto kurtarıcı olarak karılaştığınız aksaklıklarda yanınızda yer alıyoruz. Araçlarınızı kaldığı yerden alarak dilediğiniz servise ulaştırıyor, tamirini yaptırarak tekrar yola devam edebilmenizi sağlıyoruz. Bütün bu hizmeti 25 yılı, yani çeyrek asrı aşkın süredir veriyoruz. Hizmetlerimizi ilk günden bu yana sürekli zenginleştirip geliştirerek kullanımınıza sunuyoruz. Otuzu aşkın eğitimli ve deneyimli personelle faaliyet gösterdiğimiz sektörde yeniliklerin öncüsü ve mimarı oluyor, müşterilerimizi her zaman en iyi İstanbul otomobil kurtarıcı hizmetiyle tanıştırıyoruz. Sadece müşteri memnuniyetini değil müşteri memnuniyetinde devamlılığı temel prensip kabul ediyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizin can ve mal güvenliğini kendi can ve mal güvenliğimiz sayıyor, bize emanet ettikleri araçlarına teslim alma aşamasından ulaştırılacağı yere indirildiği ana kadar özenle bakıyoruz. Üstelik bütün bu ayrıcalıkları en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet güvencesiyle yerine getiriyoruz.

İstanbul Oto Çekici | Oto Kurtarıcı | Oto Kurtarma – 0 (505) 940 67 77

İstanbul Oto Çekici İşlem Detayları

İstanbul oto çekici hizmetimiz her şart altında devam etmektedir. Herhangi bir noktada kaza yapmış olabilirsiniz. Kaza yapan araçların trafiğin akışını ve sağlığını olumsuz etkilememesi için acil olarak yoldan çekilmesi gerekir. ya da motoru arızalandığı için, tekeri patladığı için yol ortasında kalmış aracın bir an önce alınması, yolun açılması gerekir. bu hizmeti verecek kurumun olabildiğince koordine ve hızlı olması gerekir. İşte İstanbul oto kurtarıcı olarak araç çekme işlemini adım adım şöyle uyguluyoruz:

  • Çağrı merkezimizde personellerimiz 7/24 gelecek çağrıları beklemektedirler ve gelen ihbarı hızlı biçimde cevaplamaktadırlar.
  • İletişim becerileri kuvvetli personellerimiz adres bilgilerini alırlar. Aracın cinsini, durumunu öğrenirler ve elde edilen bilgiler neticesinde belirtilen adrese en yakın çekme işlemini yapabilecek nitelikteki aracı yönlendirirler.
  • İstanbul oto kurtarıcı olarak İstanbul’un onlarca noktasında aracımız vardır. kazalı, yolda kalmış araca en uygun çekicimiz ihbardan sonra acilen yönlendirilerek en fazla 30 dakika içinde olay yerine ulaşır.
  • Ümraniye ilçesi için Ümraniye Oto Kurtarıcı hizmetimiz de bulunmaktadır.
  • Çekicimiz olay yerine ulaştığında ilk olarak fotoğraflama yapar. Aracın kaza yerindeki, olay yerindeki durumunu net olarak gösteren fotoğraflar kayıt altına alınır. Kazalı bir araçsa hasar ön tespit formu doldurulur. Bu formda genel olarak adres bilgileri, kaza yeri, aracın teslim alındığı yer bilgileri, aracın hasar durumu, hasarlı noktaları, aracın bırakılacağı servis yazılır.
  • Bazı durumlarda aracın modeline ve ağırlığına göre lastik basıncının düşürülmesi gerekebilir. Çekici personelimiz böyle bir ihtiyaç görürse lastik basınçlarında ayarlamaya gider.
  • Duruma göre araç yüklü ise yükünün boşaltılması talep edilebilir.
  • Daha sonra aracın çekilme işlemine geçilir. Araç taşıyıcıya çekilirken aracın etrafında kimsenin olmaması sağlanır. çünkü kurum olarak can güvenliği ilk önceliğimizdir.
  • Çekiciye yüklenen araç, servise getirilir. Araç sahibi ve servis yetkilisinin imzası alınarak taşıma işlemi sonlanmış olur.
  • Çağrı merkezimiz bütün sürecin takipçisi olurken çekicilerimiz araç takip sistemimiz vasıtasıyla an be an takip edilir. Kurumsal bir kalite ortaya konulur.

Uygun Fiyatlı İstanbul Oto Çekici

İstanbul oto çekici olarak her marka ve model araca çekme hizmeti sağlıyoruz. Çekicilerimizi en donanımlı şekilde bu işe yönlendiriyor, gelen taleplerin hızlı ve güvenli biçimde karşılanmasını sağlıyoruz. Bu doğrultuda çatallı çekici, ahtapot çekici, vinçli kayar platform çekici ve oto transfer çekici çeşitlerini kullanıyoruz. Gelen ihbardaki detayları dikkate alarak olay yerindeki araca en uygun çekici türünü olay yerine yönlendiriyoruz. Çektiğimiz araçlara bizim gözetimimiz altındayken hiçbir zarar gelmemesini sağlayarak en güvenli biçimde istenen lokasyona teslim ediyoruz. İstanbul oto kurtarıcı hizmetlerimiz içerindeki bütün bu ayrıcalıklı hizmetleri uygun fiyat ile sunuyoruz. Müşterilerimizin daha fazla mağduriyet yaşamamalarına hassasiyet göstererek çekici ücreti belirliyoruz. Ücretlendirmelerimiz işlemin saatine ve mesafeye göre değişir. Mesai saatleri dışında, gece, bayram tatilleri gibi zaman dilimlerinde biraz daha yüksek tarife olabilir. Fakat her şart altında bölgenin en ekonomik çekici fiyatını sunuyoruz.