Üsküdar Oto Çekici - Üsküdar Oto Kurtarıcı

7/24 Üsküdar Oto Çekici Hizmeti

Üsküdar oto çekici hizmetlerimizle 25 yıldır hizmet veriyoruz. İstanbul’un ve Üsküdar’ın her neresinde olursa olsun çekilmesi gereken bütün araç ve motorlarda çekici desteği sağlıyoruz. Hizmetlerimizi en yüksek kalitede, en modern düzeneklerle veriyoruz. Günün her saati araçlarımız elimiz ayağımız oluyor. Uzak veya yakın çeşitli noktalara ulaşmaya çalışırken onlardan yararlanıyoruz.

Üsküdar Oto Çekici - Üsküdar Oto Kurtarıcı Fakat istenmeyen bir durum olmakla birlikte kimi zaman çeşitli kazalarla araçlarımız zarar görüyor kimi zaman da aniden bizi yolda bırakıyor. Bazen tam da yolun ortasında arızalanarak bütün bir trafiğin akışını engelleyebiliyor. Bu gibi durumlarda oto kurtarıcı talebinde bulunmaktan başka çareniz kalmıyor. İşte Üsküdar oto kurtarıcı olarak karşılaştığınız bütün olumsuzluklarda yanınızdayız. Bir telefon mesafesinde her tip aracınıza profesyonel çekici desteği sağlıyoruz.

Üsküdar Oto Çekici Çeşitleri ve Detayları

Üsküdar oto çekici ihtiyaçlarına çeyrek asırlık tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi en modern kurtarma uygulamaları ve donanımlarıyla yerine getiriyoruz. Bu kapsamda araç türlerine göre farklı oto kurtarıcı çeşitlerimiz vardır. Bunları şöyle detaylandırabiliriz:

  • Tepeden çekici: Bu çekici çeşidinin bir diğer adı ahtapot çekicidir. Çekici vincinden çekilecek aracın üzerine dört kollu çatal indirilir. Araç tepeden bağlanarak çekicinin üzerine koyulur. Kolaylıkla taşıma işlemi gerçekleştirilir. Trafik polisleri de genel olarak tepeden çekici çeşidini kullanır.
  • Oto transfer çekici: bu oto kurtarıcı çeşidinde çekicide bulunan hidrolik makaralı vinç sayesinde araç çekicinin damperine çekilir. İndirileceğinde de damper kaldırılarak yavaş yavaş, kontrollü biçimde araç çekiciden indirilir.
  • Çatallı çekici: Bu çekici türünde aracın altına iki büyük çatal uzatılır ve araç, çatallar yardımıyla kaldırılarak çekiciye konur. Çatallı çekici ile taşınacak araç, yolun durumuna ve aracın durumuna göre hem sağ hem de sol taraftan çekiciye yüklenebilir. Çekici çatallarının kontrolü kablolu kumanda ile rahatlıkla sağlanabilir.
  • Vinçli transfer çekici: Bu çekici türünde çekilecek araç müsait olduğu taktirde vincin kayar platformuna ittirilir. Aksi taktirdeyse vinç tarafından kayar platform üzerine çekilir. Birden çok araç aynı anda taşınabilir.

Üsküdar oto kurtarıcı hizmetlerimiz çekilecek aracın konumuna göre, durumuna göre en ideal çekici çeşidi ile yapılmaktadır. Hizmetlerimizde hem çekilecek aracın daha hızlı hem de hasarsız çekilmesi önceliklidir.

En Uygun Fiyatlı Üsküdar Oto Kurtarıcı

Üsküdar oto kurtarıcı ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü sunuyoruz. Aracınızın büyüklüğüne, hasar durumuna ve diğer bütün faktörlere göre size en uygun çekici türünde yardım sağlıyoruz. Yol yardımı ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü almak için iletişim bilgilerimizden bizi aramanız yeterli olacaktır. Akabinde personellerimiz gerekli bilgileri alacaklar ve adresinize en yakın çekicimiz en geç 30 dakika içerisinde size ulaşacaktır. Bölgenin en ekonomik oto çekicisi olarak Üsküdar oto çekici desteğimiz tüm yıl boyunca haftanın 7 günü, günün 24 saati devam etmektedir.